|
|
|
|
 |
ikajli
2011-03-20 10:01:16
|
2772
|
Szia!
A krókusz lett más színű? |
|
A hozzászólás:
 |
Lara27
2011-03-20 09:05:25
|
2771
|
Sziasztok!
Tegnap döbbentem rá hogy, én teljesen más színeket látok az Asus V1V laptopomon, mint az otthoni gépen monitorról. Állítólag az be van kalibrálva. Az lenne a kérdésem, hogy laptopot is lehet-e kalibrálni, érdemes-e. A korábbi hozzászólásaitok között találtam egy jónak tűnő programot, de rá kellett jöjjek, hogy ehhez én kevés vagyok:-((
Merre tovább?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|