Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2011-03-17 17:12:31 2770

Igen, ő mac mester:)

A hozzászólás:
emyl Creative Commons License 2011-03-17 17:11:28 2769

asszem Pihe mekkről tolja, az meg defaultból displayporton dumál a monitorhoz...

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-03-17 17:09:49 2768

pihe karácsony óta U2410 tulaj, esetleg kérdezz rá nála.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!