Keresés

Részletes keresés

emyl Creative Commons License 2011-03-17 17:11:28 2769

asszem Pihe mekkről tolja, az meg defaultból displayporton dumál a monitorhoz...

A hozzászólás:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-03-17 17:09:49 2768

pihe karácsony óta U2410 tulaj, esetleg kérdezz rá nála.

Előzmény:
emyl Creative Commons License 2011-03-17 15:11:43 2767

halihó

 

olyasmit olvastam, hogy dell u2410 csak displayporton fogad 3x10bitet és ennek megfelelően csak itt lehet kihajtani belőle azt amit tud.

a kérdésem, hogy dvi-ról vagy hdmi-ről valamilyen átalakítóval megoldható-e a monitor displayportjának a meghajtása (persze 3x10bittel) és hogy hogyan.

 

ha ez nem oldható meg, akkor pedig ötleteket kérnék max bruttó 150e környékéig 23-24es monitorra, amivel a fenti probléma nem áll fenn. főként fotóbaszkurálásra használnám kalibrálva, filmnézés, esetleg némi jáccás...

 

köszi szépen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!