|
|
|
|
 |
Mercutio_
2011-03-17 17:09:49
|
2768
|
pihe karácsony óta U2410 tulaj, esetleg kérdezz rá nála. |
|
A hozzászólás:
 |
emyl
2011-03-17 15:11:43
|
2767
|
halihó
olyasmit olvastam, hogy dell u2410 csak displayporton fogad 3x10bitet és ennek megfelelően csak itt lehet kihajtani belőle azt amit tud.
a kérdésem, hogy dvi-ról vagy hdmi-ről valamilyen átalakítóval megoldható-e a monitor displayportjának a meghajtása (persze 3x10bittel) és hogy hogyan.
ha ez nem oldható meg, akkor pedig ötleteket kérnék max bruttó 150e környékéig 23-24es monitorra, amivel a fenti probléma nem áll fenn. főként fotóbaszkurálásra használnám kalibrálva, filmnézés, esetleg némi jáccás...
köszi szépen |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|