|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-03-16 19:51:14
|
94
|
Hát 4-5 éve már hogy járok börzére, de még nem hagytam ki csak egy alkalmat:-)
A szarkákat most akarom eladni. De sok fajta járt már a galambházamban.
A gerléken és a szarkákon kívül van 3 japán törpe baromfim, 16 törpepapagáj és egy szárnysérült vetési varjúm.
Na meg két kutya. |
|
A hozzászólás:
 |
battila1996
2011-03-16 19:14:31
|
93
|
Az oldal nagyon szuper nagyon jóóó :D:D monori vásárra akkor gondolom hogy sokszor szoktál járni igaz?? ésh a szarkákon és a gerléken még milyen fajta galambjaid vagy állataid vannak?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|