Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-03-16 19:51:14 94

Hát 4-5 éve már hogy járok börzére, de még nem hagytam ki csak egy alkalmat:-)

A szarkákat most akarom eladni. De sok fajta járt már a galambházamban.

A gerléken és a szarkákon kívül van 3 japán törpe baromfim, 16 törpepapagáj és egy szárnysérült vetési varjúm.

Na meg két kutya.

A hozzászólás:
battila1996 Creative Commons License 2011-03-16 19:14:31 93

Az oldal nagyon szuper nagyon jóóó :D:D monori vásárra akkor gondolom hogy sokszor szoktál járni igaz?? ésh a szarkákon és a gerléken még milyen fajta galambjaid vagy állataid vannak??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!