Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-03-15 21:53:20 92

Én Üllőn lakom. A szarkákon kívül gerlékkel foglalkozom.

Kacagó és szenegáli gerlém van eddig, de még tervezek néhány egzotikus gerlét beszerezni.

Képeket nézhetsz róluk a weboldalamon http://www.dorestubi.eoldal.hu/

de benézhetsz a fórumra is ahol rengeteg topic van és minél többen vagyunk annál jobb:-)

http://www.freeforum.hu/dorestubi

A hozzászólás:
battila1996 Creative Commons License 2011-03-15 21:07:33 91

okéés de amúgy hol laksz??és még a szarkákon kívül milyen galambokat tartasz??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!