|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-03-15 08:38:29
|
90
|
Nem feltétlen a galambházban kell összeállítani a párokat.
Lehet külön erre a célra készített ketrecekben is.
Én egy kb. 1 négyzetméter területű ketrecben szoktam párba állítani. 1-2 hétig be vannak zárva aztán mikor látom hogy egy pár lettek akkor át teszem őket a galambházba a többi galambhoz és választanak maguknak szabad fészkelő helyet. |
|
A hozzászólás:
 |
battila1996
2011-03-14 23:33:41
|
89
|
Rendben, tehát akkor mindenképp a ducban bent kell legyen a választó???
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|