Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-03-15 08:38:29 90

Nem feltétlen a galambházban kell összeállítani a párokat.

Lehet külön erre a célra készített ketrecekben is.

Én egy kb. 1 négyzetméter területű ketrecben szoktam párba állítani. 1-2 hétig be vannak zárva aztán mikor látom hogy egy pár lettek akkor át teszem őket a galambházba a többi galambhoz és választanak maguknak szabad fészkelő helyet.

A hozzászólás:
battila1996 Creative Commons License 2011-03-14 23:33:41 89

Rendben, tehát akkor mindenképp a ducban bent kell legyen a választó???

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!