Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-03-14 18:33:58 88

Hát figyelj, zárd össze őket és figyelgesd.

Általában az ivarérett galambok 1-2 hét alatt párba állnak, s eztán tojik le a tojó.

Ajánlott 2 hétig folyamatosan összezárva tartani őket, aztán ha látod hogy a hím a fészekre hívja a tojót vagy a tojó is már ott van a fészekbe a hímmel akkor siker:-D

Ahova be vannak zárva ott legyen nekik takarmány, víz, fészektányér és fészek anyag (széna, dohányszár).

 

A hozzászólás:
battila1996 Creative Commons License 2011-03-14 17:16:29 87

Okés köszönöm de a tojót meg a hímet menyi idejig tartsam együtt???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!