|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-03-14 18:33:58
|
88
|
Hát figyelj, zárd össze őket és figyelgesd.
Általában az ivarérett galambok 1-2 hét alatt párba állnak, s eztán tojik le a tojó.
Ajánlott 2 hétig folyamatosan összezárva tartani őket, aztán ha látod hogy a hím a fészekre hívja a tojót vagy a tojó is már ott van a fészekbe a hímmel akkor siker:-D
Ahova be vannak zárva ott legyen nekik takarmány, víz, fészektányér és fészek anyag (széna, dohányszár).
|
|
A hozzászólás:
 |
battila1996
2011-03-14 17:16:29
|
87
|
Okés köszönöm de a tojót meg a hímet menyi idejig tartsam együtt??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|