Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-03-13 17:50:42 86

Szia!

 

Attól függ mit akarsz a galambokkal.

Ha új galambot szeretnél szoktatni akkor ajánlott először 1-2 hét karanténba tenni és ha megbizonyosodtál róla hogy a galamb nem beteg (nem gubbaszt, tüsszög, széklete híg, stb.)

akkor már össze zárhatod a saját állományoddal.

 

Ha párba szeretnél tenni két madarat a saját tenyészetedből akkor azt bármikor megteheted. Csak biztos legyél benne hogy hím és tojó mert ha azonos neműek akkor csak verekedés lesz belőle.

Hím és tojó között is lehet verekedés, de az kis idő múlva meg szűnik és összeállnak.

 

 

 

Egyéb galambász témákért katt ide:

http://www.dorestubi.eoldal.hu/

 

 

 

A hozzászólás:
battila1996 Creative Commons License 2011-03-13 11:38:52 85

Sziasztok!!!!

 

Nem-e tudja esetleg valaki hogy mikor lehete a galambokat öszecsukni??

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!