|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
NagyÉvi
2011-03-12 12:45:17
|
1060
|
ja.. gondolkoztam a nyers húson is, de az minimum egy vizes lemosás( hosszú szőrben tartom, és szépen nézne ki a fehér részen az odatapadt vér :DD ) persze csóró kutya nem tehet róla hogy habos babos bundája van és minden beletapad :))) mondjuk egyszer egy héten beleférne... had legyen kutya! |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2011-03-12 11:36:12
|
1058
|
nem voltal hosszu.
a kutya nem különösebben zöldsegevö, ha repat adsz es rizst / tesztat az böven eleg a hus mellett. ha van maradek zöldseg akkor persze mehet, de extra nem kell neki.
teljesen jol csinalod! adj neki neha nyers hust is!
a csirkenyak mehet, de nem sok, mert szorulasa lesz.
sosem volt kistestü kutyam, ebben nem vagyok otthon.
olvass itt vissza, szerintem minden kerdesedre valaszt kapsz!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|