Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NagyÉvi Creative Commons License 2011-03-12 12:45:17 1060

ja.. gondolkoztam a nyers húson is, de az minimum egy vizes lemosás( hosszú szőrben tartom, és szépen nézne ki a fehér részen az odatapadt vér :DD ) persze csóró kutya nem tehet róla hogy habos babos bundája van és minden beletapad :)))  mondjuk egyszer egy héten beleférne... had legyen kutya!

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2011-03-12 11:36:12 1058

nem voltal hosszu.

a kutya nem különösebben zöldsegevö, ha repat adsz es rizst / tesztat az böven eleg a hus mellett. ha van maradek zöldseg akkor persze mehet, de extra nem kell neki.

teljesen jol csinalod! adj neki neha nyers hust is!

a csirkenyak mehet, de nem sok, mert szorulasa lesz.

sosem volt kistestü kutyam, ebben nem vagyok otthon.

 

olvass itt vissza, szerintem minden kerdesedre valaszt kapsz!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!