|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
NagyÉvi
2011-03-12 12:41:48
|
1059
|
Szia!
Köszönöm a választ, akkor kipróbálom a csirkenyakat, szerintem borzasztóan fog tettszeni neki.(csak a csont miatt aggódtam, eddig nem kapott ilyet, illetve szoktam neki adni borjú velős csont darabot, de kicsi csontokat nem kapott még, mert mindenki mást mond: lehet csontot adni illetve nem lehet, kilukasztja a belét stb... de akkor a keresővel megnézem ki mit gondol itt ezen a fórumon :)) |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2011-03-12 11:36:12
|
1058
|
nem voltal hosszu.
a kutya nem különösebben zöldsegevö, ha repat adsz es rizst / tesztat az böven eleg a hus mellett. ha van maradek zöldseg akkor persze mehet, de extra nem kell neki.
teljesen jol csinalod! adj neki neha nyers hust is!
a csirkenyak mehet, de nem sok, mert szorulasa lesz.
sosem volt kistestü kutyam, ebben nem vagyok otthon.
olvass itt vissza, szerintem minden kerdesedre valaszt kapsz!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|