Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-03-11 18:30:19 256

Pedig akkor még nem volt divat a kílfeldies nicknév.:)

Előzmény:
ihagee Creative Commons License 2011-03-11 16:12:07 255

Egy régi  "Fotó" újságban volt egy cikk, amiben arról volt szó hogy a friss ORWO NP 55-öt Lesiné-féle Microphenben hívja az illető fotós. Talán 27 DIN-re exponálta? Akkor azt hittem hogy ez egy francia név, nem pedig egy honi hölgy :-)) Ihagee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!