Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lassu Viz Creative Commons License 2011-03-10 22:04:36 417

Szia!

 

Március 2-tól megy a tanfolyam szerdánként, valószínűleg ezért nincs kint a hírdetés. Már két előadás volt. Egy történelmi visszatekintés a lyukkamerától a mai gépekig lehetőleg tisztázva blende - zársebesség - fényérzékenység hatását az expozícióra és egy másik a digitális technika alapjai címmel. Ez utóbbi érintette a CCD - CMOS - BSI CMOS érzékelőket, színtereket, képalkotást, fájl formátumok jellemzőit. Szó volt a dinamikáról, denzitásról és a diffrakciós lágyulásról. Én ezekben a témákban elég sok ismeretet halmoztam fel korábban a netről, de még így is tudott újat mondani az előadás. Most jönnek azok a témák amik számomra érdekesek: kompozíciós kérdések, utómunkák.

 

Még 7 előadás és egy értékelő megbeszélés lesz. Érdeklődj a társaskör telefonszámán (2500288), hogy lehet-e még csatlakozni. A jó hír az, hogy a fotóklub tagjai tartják a tanfolyamot és rendszeresen van. A rossz meg az, hogy elég kicsi a reklámja emiatt nehéz felfedezni, hogy mikor.

Előzmény:
peet30 Creative Commons License 2011-03-10 20:55:11 416

Szia!

Lehet,h én vagyok figyelmetlen,de a linken nem találtam a tanfolyamot...

A fotóklubra gondolsz?Mert arról meg nem túl sok infó van,csak h márc11én lesz a következő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!