Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2011-03-11 09:58:08 2765

Tudod: monitorguru.hu!  Pixelgari általában benne van az árban!

A hozzászólás:
Mizger Creative Commons License 2011-03-10 20:05:15 2764

Én is köszönöm. Kicsit visszaolvasgatva is azt láttam, hogy talán ez lesz a nekem való típus.

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2011-03-10 09:00:55 2757

80 ezerért a legjobb talán amit lehet venni az a Dell 2311-es 23"-os 1920x1080-as felbontású monitor,

egyébként 70e alatt van valahol...

Lesznek a monitorguru.hu-nál új LG-k de ezekről nincs teszt még...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!