|
|
|
|
 |
Sanya_67
2011-03-11 09:58:08
|
2765
|
Tudod: monitorguru.hu! Pixelgari általában benne van az árban! |
|
A hozzászólás:
 |
Mizger
2011-03-10 20:05:15
|
2764
|
Én is köszönöm. Kicsit visszaolvasgatva is azt láttam, hogy talán ez lesz a nekem való típus. |
|
Előzmény:
 |
Sanya_67
2011-03-10 09:00:55
|
2757
|
80 ezerért a legjobb talán amit lehet venni az a Dell 2311-es 23"-os 1920x1080-as felbontású monitor,
egyébként 70e alatt van valahol...
Lesznek a monitorguru.hu-nál új LG-k de ezekről nincs teszt még... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|