Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011-03-10 17:37:01 4133

Lehet, hogy a ccd-re került kosz.

A neten vannak leírások, hogy hogyan kell szétszedni, de csak akkor állj neki, ha van valamiféle műszerészi gyakorlatod, mert egy rossz mozdulattal akár el is lehet rontani.

 

Ezen az oldalon találsz képes leírást a szétszedésről:

http://esvc000880.wic056u.server-web.com/S602/S602.html

 

A lap alján is vannak képek, ill. felül a "Main Disassembly", ill.  : "CCD+Lens"  részeket nézd át.

Ha ezek alapján úgy döntesz, hogy bele mersz vágni, akkor hajrá!


 

A hozzászólás:
sas47 Creative Commons License 2011-03-10 15:19:50 4132

Szervusz Szegecs!

 

Engemsem izgatna a kérdés,ha képen nem látszana,tudom,hogy a kép tetején van igyekszem a felvételnél ugy alakitani a beálitást,hogy sőtét részlet essen oda.Világos részletnél látszik egy ing gomb méretű kerek sötétebb folt.Nem tudom mitöl keletkezett,de én arra gondoltam  az objektiv belső oldalán lencsén lehet,valami piszok.Azt kérdezem ha szédszedem nem károsodik e valami még ezáltal?

Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2011-03-10 12:56:57 4131

Nálam is van ilyen jelenség, de a kész képen nem látszik, így nem foglalkoztam vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!