|
|
|
|
 |
sas47
2011-03-10 15:19:50
|
4132
|
Szervusz Szegecs!
Engemsem izgatna a kérdés,ha képen nem látszana,tudom,hogy a kép tetején van igyekszem a felvételnél ugy alakitani a beálitást,hogy sőtét részlet essen oda.Világos részletnél látszik egy ing gomb méretű kerek sötétebb folt.Nem tudom mitöl keletkezett,de én arra gondoltam az objektiv belső oldalán lencsén lehet,valami piszok.Azt kérdezem ha szédszedem nem károsodik e valami még ezáltal? |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-03-10 12:56:57
|
4131
|
Nálam is van ilyen jelenség, de a kész képen nem látszik, így nem foglalkoztam vele. |
|
Előzmény:
 |
sas47
2011-03-09 20:48:13
|
4130
|
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,van egy apró folt a képeimen,de inkább csak az égbolton látszik,a lencsén nem látszik kívülről semmi. De viszont a a nézőkén keresztül látom . Én kitudom takarítani ,ha leszerelem az obit? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|