Keresés

Részletes keresés

sas47 Creative Commons License 2011-03-10 15:19:50 4132

Szervusz Szegecs!

 

Engemsem izgatna a kérdés,ha képen nem látszana,tudom,hogy a kép tetején van igyekszem a felvételnél ugy alakitani a beálitást,hogy sőtét részlet essen oda.Világos részletnél látszik egy ing gomb méretű kerek sötétebb folt.Nem tudom mitöl keletkezett,de én arra gondoltam  az objektiv belső oldalán lencsén lehet,valami piszok.Azt kérdezem ha szédszedem nem károsodik e valami még ezáltal?

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2011-03-10 12:56:57 4131

Nálam is van ilyen jelenség, de a kész képen nem látszik, így nem foglalkoztam vele.

Előzmény:
sas47 Creative Commons License 2011-03-09 20:48:13 4130

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem,van egy apró folt a képeimen,de inkább csak az égbolton látszik,a lencsén nem látszik kívülről semmi. De viszont a a nézőkén keresztül látom . Én kitudom takarítani ,ha leszerelem az obit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!