Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2011-03-10 09:45:54 2760

Sergio megbízható kereskedő a hardveraprón, itt egy gyöngyszem, kár hogy nem 21"

 

http://hardverapro.hu/apro/20_nec_2090uxi_fekete_for_professionals_38k_db/hsz_1-50.html

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2011-03-10 09:42:01 2759

Nemrég adtam el 19"-os eizomat:)  80-ért ennél jobbat csak használtban, pl dell 2408 stb.

Előzmény:
taminol Creative Commons License 2011-03-10 09:32:24 2758

Valahol olvastam, hogy 6 bites panel van benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!