|
|
|
|
 |
Sanya_67
2011-03-10 09:42:01
|
2759
|
Nemrég adtam el 19"-os eizomat:) 80-ért ennél jobbat csak használtban, pl dell 2408 stb. |
|
A hozzászólás:
 |
taminol
2011-03-10 09:32:24
|
2758
|
Valahol olvastam, hogy 6 bites panel van benne. |
|
Előzmény:
 |
Sanya_67
2011-03-10 09:00:55
|
2757
|
80 ezerért a legjobb talán amit lehet venni az a Dell 2311-es 23"-os 1920x1080-as felbontású monitor,
egyébként 70e alatt van valahol...
Lesznek a monitorguru.hu-nál új LG-k de ezekről nincs teszt még... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|