Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2011-03-10 09:42:01 2759

Nemrég adtam el 19"-os eizomat:)  80-ért ennél jobbat csak használtban, pl dell 2408 stb.

A hozzászólás:
taminol Creative Commons License 2011-03-10 09:32:24 2758

Valahol olvastam, hogy 6 bites panel van benne.

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2011-03-10 09:00:55 2757

80 ezerért a legjobb talán amit lehet venni az a Dell 2311-es 23"-os 1920x1080-as felbontású monitor,

egyébként 70e alatt van valahol...

Lesznek a monitorguru.hu-nál új LG-k de ezekről nincs teszt még...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!