Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011-03-10 12:56:57 4131

Nálam is van ilyen jelenség, de a kész képen nem látszik, így nem foglalkoztam vele.

A hozzászólás:
sas47 Creative Commons License 2011-03-09 20:48:13 4130

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem,van egy apró folt a képeimen,de inkább csak az égbolton látszik,a lencsén nem látszik kívülről semmi. De viszont a a nézőkén keresztül látom . Én kitudom takarítani ,ha leszerelem az obit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!