|
|
|
|
 |
Sanya_67
2011-03-10 09:00:55
|
2757
|
80 ezerért a legjobb talán amit lehet venni az a Dell 2311-es 23"-os 1920x1080-as felbontású monitor,
egyébként 70e alatt van valahol...
Lesznek a monitorguru.hu-nál új LG-k de ezekről nincs teszt még... |
|
A hozzászólás:
 |
Mizger
2011-03-08 14:00:30
|
2753
|
Sziasztok! Cserélem az őskövület PC-met és vele együtt a Samsung SyncMaster 765MB monitoromat. Szeretnék egy olyat helyette, ami legalább ugyanezt tudja minden tekintetben. Tónusok, színvisszaadás, legalább 1152x684/100Hz, stb. Lehetséges ez max. 80e-ért, vagy tartsam meg inkább a régit? Az irodai "lapostévékkel" elég rossz a tapasztalatom, pedig nem mindegyik a legolcsóbb kategóra. Gyakorlatilag sz.rok, fotószerkesztéshez használhatatlanok.
Főleg fekete-fehér negatívokat szkennelek, így a tórnusok különösen fontosak. De a szín sem utolsó szempont, mert néha színes digitális képeket is szerkesztek. Milyen paraméterre figyeljek? Vagy tudtok ajánlani valami konkrét típust, ami manapság elfogadott ár/érték kompromisszum fotós körökben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|