Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sakac Creative Commons License 2011-03-07 19:59:58 140

Ha felesleges a cucc akkor ajéndékozd neki. Amúgy ne foglalkozz vele tipikus nigériai trükk

Előzmény:
manitounickfree Creative Commons License 2011-03-07 19:56:34 139

sziasztok!

 

meghirdettem 1 fényképezőt, itt - ott. van egy külföldi érdeklődő is. fel is ajánlotta a meghirdetett összeget + postát. írt címet, nevet stb.  valaki járt már így? esetleg bele is ment az üzletbe?

nem tudom, tovább menjek e? kérte a sz.számom, hogy utalni tudja az összeget.

 

az érdekesség, nem először kapok ilyen mailt. és mindig az a szöveg, hogy a fiának akarja megvenni.

 

ti mit csinálnátok?

 

előre is köszi.

üdv.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!