Keresés

Részletes keresés

barath27 Creative Commons License 2011-03-07 19:45:24 268

Köszönöm a válaszokat erbe.

Kár hogy lemondtál a biogázgyártásról , pedig szakértelem az van :-)

A hozzászólás:
erbe Creative Commons License 2011-03-06 20:27:05 265

A magyar biogázkönyv nekem is megvan, de a másik... Kiadás éve 2005. Addigra már lemondtam biogázos terveimről. :-(

Előzmény:
barath27 Creative Commons License 2011-03-05 21:16:36 258

Helló!

A hűtőgép kompresszorról én is kb.12 bár max. nyomást tudtam, meg annyit hogy gázt szállít.

Azt, hogy robbanásbiztos azt nem tudtam, de ez nekünk csak jó, mert tudjuk használni a biogázhoz.

Mellesleg biogázos könyvben tudok segíteni az érdeklődőknek.

http://www.libri.hu/konyv/biogazgyartas.html

http://www.libri.hu/konyv/a-biogaz.html

EZ a két könyv nekem meg van, ha valakit érdekel írjon mailt.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!