|
|
|
|
 |
erbe
2011-03-06 20:27:05
|
265
|
A magyar biogázkönyv nekem is megvan, de a másik... Kiadás éve 2005. Addigra már lemondtam biogázos terveimről. :-( |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
erbe
2011-03-05 18:20:36
|
256
|
A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére. Fontos, hogy előtte a biogázt alaposan meg kell szűrni és vízmentesíteni kell. Ezek ellen semmi nem védi a kompresszort. A hűtégépben zárt, por- és vízmentes környezetben dolgozik, emiatt nem kell ővni a portól és korróziótól. Nem is olyan kicsi az a nyomás, amit létre tud hozni. Ha jó, nem kopott, akár 13-15 bar-t is tud nyomni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|