|
|
|
|
 |
beest
2011-03-05 23:10:24
|
259
|
Erbe
Szerinted egy sima kompresszorral is lehetne gázt süríteni, mert nekem azon van rendes szűrő vízleválasztóval.
Szikra kerülhet elvileg a kompresszor belsejébe? |
|
A hozzászólás:
 |
erbe
2011-03-05 18:20:36
|
256
|
A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére. Fontos, hogy előtte a biogázt alaposan meg kell szűrni és vízmentesíteni kell. Ezek ellen semmi nem védi a kompresszort. A hűtégépben zárt, por- és vízmentes környezetben dolgozik, emiatt nem kell ővni a portól és korróziótól. Nem is olyan kicsi az a nyomás, amit létre tud hozni. Ha jó, nem kopott, akár 13-15 bar-t is tud nyomni. |
|
Előzmény:
 |
barath27
2011-03-05 12:22:12
|
254
|
Üdvözlet mindenkinek!
A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére?
Tudom hogy nem magas nyomású, de vajon robbanásbiztos-e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|