Keresés

Részletes keresés

beest Creative Commons License 2011-03-05 23:10:24 259

Erbe

Szerinted egy sima kompresszorral is lehetne gázt süríteni, mert nekem azon van rendes szűrő vízleválasztóval.

Szikra kerülhet elvileg a kompresszor belsejébe?

barath27 Creative Commons License 2011-03-05 21:16:36 258

Helló!

A hűtőgép kompresszorról én is kb.12 bár max. nyomást tudtam, meg annyit hogy gázt szállít.

Azt, hogy robbanásbiztos azt nem tudtam, de ez nekünk csak jó, mert tudjuk használni a biogázhoz.

Mellesleg biogázos könyvben tudok segíteni az érdeklődőknek.

http://www.libri.hu/konyv/biogazgyartas.html

http://www.libri.hu/konyv/a-biogaz.html

EZ a két könyv nekem meg van, ha valakit érdekel írjon mailt.

 

 

 

A hozzászólás:
erbe Creative Commons License 2011-03-05 18:20:36 256

A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére. Fontos, hogy előtte a biogázt alaposan meg kell szűrni és vízmentesíteni kell. Ezek ellen semmi nem védi a kompresszort. A hűtégépben zárt, por- és vízmentes környezetben dolgozik, emiatt nem kell ővni a portól és korróziótól. Nem is olyan kicsi az a nyomás, amit létre tud hozni. Ha jó, nem kopott, akár 13-15 bar-t is tud nyomni.

Előzmény:
barath27 Creative Commons License 2011-03-05 12:22:12 254

Üdvözlet mindenkinek!

A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére?

Tudom hogy nem magas nyomású, de vajon robbanásbiztos-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!