Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2011-03-05 18:20:36 256

A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére. Fontos, hogy előtte a biogázt alaposan meg kell szűrni és vízmentesíteni kell. Ezek ellen semmi nem védi a kompresszort. A hűtégépben zárt, por- és vízmentes környezetben dolgozik, emiatt nem kell ővni a portól és korróziótól. Nem is olyan kicsi az a nyomás, amit létre tud hozni. Ha jó, nem kopott, akár 13-15 bar-t is tud nyomni.

A hozzászólás:
barath27 Creative Commons License 2011-03-05 12:22:12 254

Üdvözlet mindenkinek!

A hűtőgép kompresszor alkalmas biogáz sűrítésére?

Tudom hogy nem magas nyomású, de vajon robbanásbiztos-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!