"01:35 - "Bekapcsoljuk a TV-t főműsoridőben, és két nő csókolózik. Ez nem az a fajta műsor, amit kisgyerekeknek főműsoridőben látniuk kellene"
Hát az tény, hogy a VV egy totál igénytelenség, de miért van odakapcsolva a tévé? Végül, de nem utolsósorban: mi zavarja ebben a kedves tévénézőt? A csók, vagy hogy két csaj csinálja? (Első esetben ugye egy prűd picsa, másodikban meg "csak" homofób.) És akkor még ott van a következő kérdés, hogyaszondja leszbicsóknak nevezhető-e az a csók, amelyet két heteró (maximum biszex) csaj művel?
01:35 - "Bekapcsoljuk a TV-t főműsoridőben, és két nő csókolózik. Ez nem az a fajta műsor, amit kisgyerekeknek főműsoridőben látniuk kellene"
Te nagyokos gyerekvédő, ne nézess a gyerekkel tv-t - nem csak főműsoridőben, de úgy általában, árt neki - vagy ha nem bírod ki valóvilág összefoglaló nélkül, vedd fel, a gyerekkel meg süsü dvd-t meg vizípók csodapókot nézess.