Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2011-03-01 09:50:24 250

a termesztést laborkörülmények között egy egyszerű lapos tálban (olyasmi volt, mint egy őzgerincforma, lehet, hogy az is volt :)), sima sós vízben (ezek tengeri algák voltak), fóliával lefedve, széndioxidot rávezetve. persze kaptak némi tápoldatot is, a makro-és mikroelem-igényük kielégítésére.

etanolt pedig a "hagyományos" módon, élesztővel csináltak belőle.

egy magyar kolegina azt hiszem ebből írja a diplomáját, majd megpróbálom megszerezni tőle, és elküldöm neked, ha érdekel ;)

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-02-28 19:39:32 249

Cavecat ha ennyire benne vagy az algás dologban leírnád mi módon folyik ilyen algatermesztés, mi a menete hogy otthon is megvalósítható legyen, és hogyan nyernek belőle etanolt?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!