|
|
|
|
 |
cavecat
2011-03-01 09:50:24
|
250
|
a termesztést laborkörülmények között egy egyszerű lapos tálban (olyasmi volt, mint egy őzgerincforma, lehet, hogy az is volt :)), sima sós vízben (ezek tengeri algák voltak), fóliával lefedve, széndioxidot rávezetve. persze kaptak némi tápoldatot is, a makro-és mikroelem-igényük kielégítésére.
etanolt pedig a "hagyományos" módon, élesztővel csináltak belőle.
egy magyar kolegina azt hiszem ebből írja a diplomáját, majd megpróbálom megszerezni tőle, és elküldöm neked, ha érdekel ;) |
|
A hozzászólás:
 |
satya4
2011-02-28 19:39:32
|
249
|
Cavecat ha ennyire benne vagy az algás dologban leírnád mi módon folyik ilyen algatermesztés, mi a menete hogy otthon is megvalósítható legyen, és hogyan nyernek belőle etanolt?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|