Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kivasallak Creative Commons License 2011-02-27 21:43:23 241

igen ,az az enyém, 500cm. meg akartam örökíteni. A kép az ottani mamiya rb67-tel készült.

Előzmény:
kondenzor Creative Commons License 2011-02-27 21:11:36 240

Erről a Gigant állványt és a két kodazolt ismertem fel az állványon  egy Hanzi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!