Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kivasallak Creative Commons License 2011-02-26 20:50:57 236

Szóval. Eredetileg március közepén pakoltunk volna ki, de mir ema délután odaértem már semmi nem volt ott. Egy utolsó portrét tudtam csinálni a fotós hölgyről. Holnap előhívom és szkennelem, és felrakom. 

 

Ezt a képet én készítettem. Összeraktam pár ottani cuccot és mindent bekapcsoltam. a kép sokat nem árul el a környezetben, inkább az eszközök érdekesek

Előzmény:
kondenzor Creative Commons License 2011-02-26 19:20:06 235

Várom a te dolgaidat!

Van még későbbi  már vakukkal,  de keresnem kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!