Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2011-02-27 07:55:15 498

Szia!

Selyem,brahma,meg extrások (kopasznyakú,gatyás,szakállas,búbos,rózsás,fodros ,de bizt. lesznek benne szinte full extrások is,mivel 1 sima tyúkom,vagy kakasom sincs.

A hozzászólás:
arthur1 Creative Commons License 2011-02-26 19:20:49 496

Hali!:)

oké,majd egyeztetünk!

mik kelnek majd?kacsák?pipik?

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-02-26 08:43:56 495

Sajnos,valami oknál fogva,eddig a kosorrút nem sikerűlt pároztatni.Viszont oroszlán fejűek lesznek.Monorra nem valószínű,hogy megyek,mert viszik itthonról.Szolnokra már inkább,mert lesz addig kelésem,bár abból is van lefoglalva.

Viszont áprilisban mindenképp mennék Monorra,ha addig nem jössz,ott találkozhatun.Előtte egyeztetünk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!