|
|
|
|
 |
carlin
2011-02-27 07:55:15
|
498
|
Szia!
Selyem,brahma,meg extrások (kopasznyakú,gatyás,szakállas,búbos,rózsás,fodros ,de bizt. lesznek benne szinte full extrások is,mivel 1 sima tyúkom,vagy kakasom sincs. |
|
A hozzászólás:
 |
arthur1
2011-02-26 19:20:49
|
496
|
Hali!:)
oké,majd egyeztetünk!
mik kelnek majd?kacsák?pipik? |
|
Előzmény:
 |
carlin
2011-02-26 08:43:56
|
495
|
Sajnos,valami oknál fogva,eddig a kosorrút nem sikerűlt pároztatni.Viszont oroszlán fejűek lesznek.Monorra nem valószínű,hogy megyek,mert viszik itthonról.Szolnokra már inkább,mert lesz addig kelésem,bár abból is van lefoglalva.
Viszont áprilisban mindenképp mennék Monorra,ha addig nem jössz,ott találkozhatun.Előtte egyeztetünk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|