Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
G.Zoli Creative Commons License 2011-02-26 16:51:54 1189

:D Az élvefogó szerintem működni fog, (nálam működött) csak élő csali legyen benne fürj galamb....

Aztán jó messze engedd el nehogy visszatatláljon :) Egy kedves ismerősnél.............

Előzmény:
pityu753 Creative Commons License 2011-02-25 18:31:45 1188

Totál kivagyok már ettől az ingyen albérlőtől, rág, kapar, morog , futkos mint a ló!A tetőtér teljesen használhatatlan. Olyan mint egy szellemkastély . Ha zörgök akkor egy ideig meghunyászkodik de aztán folytatja. Már probáltam illatos patkányméreggel, de semmi. Fölvittem a padlásra  a rádiót a volumét csutkára nyomatva adtam neki a zenét.Az utcán is lehetett táncolni éjfélkor úgy szólt ,de már másnap ö is erre nyomatta. Aztán kaptam egy (csókavas)elnevezésű csapdát  amelyből rendszeresen kiette a kaját .A csabda vagy elcsettent vagy nem, de sosem  fogta meg a kis rohadékot. A szomszédom összes tyúkját likvidálta csak a kakas maradt meg. Szóval ingyen kégli, ingyen kaja, ez a tuti buli!De most eljött a leszámolás ideje! Vettem egy élvefogó csabdát, amihez nagy reményeket fűzök.Most helyeztem üzembe és kiváncsian várom a fejleményeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!