Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2011-02-26 08:43:56 495

Sajnos,valami oknál fogva,eddig a kosorrút nem sikerűlt pároztatni.Viszont oroszlán fejűek lesznek.Monorra nem valószínű,hogy megyek,mert viszik itthonról.Szolnokra már inkább,mert lesz addig kelésem,bár abból is van lefoglalva.

Viszont áprilisban mindenképp mennék Monorra,ha addig nem jössz,ott találkozhatun.Előtte egyeztetünk!

A hozzászólás:
arthur1 Creative Commons License 2011-02-25 13:37:43 494

Igen,olyat  szeretnék  majd venni,de ha sikerülne Hozzád eljutni ,lehet,másfelé is elcsábulnék!:)

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-02-24 14:45:33 493

Ő nőstény volt,de már elvitték.Azt hittem törpe kosorrú érdekel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!