|
|
|
|
 |
carlin
2011-02-26 08:43:56
|
495
|
Sajnos,valami oknál fogva,eddig a kosorrút nem sikerűlt pároztatni.Viszont oroszlán fejűek lesznek.Monorra nem valószínű,hogy megyek,mert viszik itthonról.Szolnokra már inkább,mert lesz addig kelésem,bár abból is van lefoglalva.
Viszont áprilisban mindenképp mennék Monorra,ha addig nem jössz,ott találkozhatun.Előtte egyeztetünk! |
|
A hozzászólás:
 |
arthur1
2011-02-25 13:37:43
|
494
|
Igen,olyat szeretnék majd venni,de ha sikerülne Hozzád eljutni ,lehet,másfelé is elcsábulnék!:) |
|
Előzmény:
 |
carlin
2011-02-24 14:45:33
|
493
|
Ő nőstény volt,de már elvitték.Azt hittem törpe kosorrú érdekel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|