Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-02-24 18:17:04 233

Abban az időben minden kis "maszek " műterem így nézett ki. Minden meg volt kis helyen. Ebben a 30 négyzetméterben benne volt az előtér a munkafelvevő asztal a retuspult, filmszárító és a labor. A földön láthatsz egy fém táskát az volt a Linhof táskája amivel ez a felvétel készült. Az állványon egy váltószán hátlapos fagép volt, rada kazettával, igaz egy Schneider Tele Arton 180mm Linhof obival.

A helyszin Eger.

Előzmény:
kivasallak Creative Commons License 2011-02-24 18:01:56 232

elképesztő. Azt hittem valaki megcsinálta helyettem a képet. Lámpák, állványok, még a polcok is ugyan azok. . Úgy tudom, anno vot egy fotoszövetkezet aminek tagja volt. 

 

ez a műterem merre volt (van)?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!