Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-02-21 22:20:23 224

Ma egész este figyeltem, hogy váltok de a váltó néha nem megy!

A képeket csak azért (is) raktam fel, hogy lássuk eleink is tudtak fényképezni, néhol látszik a tettes műterem is, és a szépia - barna árnyalatai. A túlfejlett technika, a kifinomult eljárások nem mindíg jelentenek nagy diffit egy régi és egy új fotó közt. Pláne ha erőlködve akarunk "retró" fotókat előállítani.

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-02-21 10:25:23 223

megint elqrtam facsavaró=kondenzor

Ez a hátulütője a több nick-nek :)

 

Remélem nem nagyon OFF.

Nem. Akár anekdotikus képeknek is felfoghatók. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!