Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-02-18 12:17:13 214

Abban az időben két Isten volt az üzemi fotózásoknál. A PORTÁS és a főnök TITKÁRNŐJE.

Pontosan. Általában a titkárnő volt a kezesebb, a portás az akadékoskodóbb. (mint az előbbi törénetben is) :)

Előzmény:
kondenzor Creative Commons License 2011-02-18 11:59:48 213

Abban az időben két Isten volt az üzemi fotózásoknál. A PORTÁS és a főnök TITKÁRNŐJE.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!