Keresés

Részletes keresés

ivaan Creative Commons License 2011-02-21 22:16:14 1014

Először is többet kéne járnod az iskolába !! legfőképpen a nyelvtan órákat :)

Nekem is van leopárd gekkom 8 éve néha szabadon a lakásban hónapokig és nem hiszem, hogy degeszre eszi magát.

Télen van nekik nyugalmi időszakuk ilyenkor a farkukban lévő zsiradékot élik fel ezért szerintem nem kell még aggódni ha nem eszik bírja 1-2 hónapig is, de víz mindig legyen előtte . A tömést ne ajánlom csak ártasz vele neki.

Milyen hőmérsékleten tartod ? egy fotód az terráriumáról van esetleg ? És mivel eteted?

 

A hozzászólás:
bazsi123456789 Creative Commons License 2011-02-16 22:48:11 1013

szijasztok egy fontos kérdésem lenne!Van egy leopárd gekom körül belül 1 éves 3 hete nem eszik semit probáltam kézel etetni de amit a szjába raktam angy nehezen azonal ki köpte nagyon le fogyot alig mozog midig csak alszik nappal mikor ég a lámpa ak is de éjel érgen sokat mozogot mostmár ojankor is alszik valaki mogya meg mit tegyek vele elöre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!