|
|
|
|
 |
janikaka
2011-03-19 16:36:15
|
724
|
Ilyen mikrokontrollert honnan lehet beszerezni? |
|
 |
Teaway
2011-03-15 10:10:21
|
722
|
3%....100% között lehet. 1%-ig nem tud lemenni. |
|
A hozzászólás:
 |
Real_Necro
2011-02-16 20:53:15
|
721
|
Sziasztok!
4db 24W-os HO T5-ös fénycsövet szeretnék meghajtani egy Osram QTI 4X14/24/220-240 DIM elektronikus fénycsőelőtéttel. Szeretném a fénycsövek fényerejét elektronikusan szabályozni. Ha jól tudom, ennek a típusnak van egy 2 pólusú bemenete, amire 1-10V van ráírva. Kérdésem annyi lenne, milyen módon valósul meg a dimmelhető előtét szabályozása? Elegendő egy analóg 1-10V-os egyenfeszültséget ráadnom egy kis adapteren keresztül és annak mértékével arányosan szabályozza az előtét a kimeneten a fénycsövekre jutó feszültség értékét? Jól gondolom, vagy máshogyan szabályozható?
Egy kis mikrokontrollerrel szeretném elérni, hogy 1 óra alatt legyen a fényerő 1%-ról 100%-ra növekvő.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|