Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jaky Creative Commons License 2011-02-10 20:33:28 412

Köszi, az infót. De milyen anyagot, könyvet, cd kaptál a tanfolyamhoz?  Valamennyi rálátásom van a világítástechnikára, és tudom hogy 4x4 órában csak az alapokat és némi útmutatás lehet adni egy olyan szakmához amit akár egy életen át lehet tanulni. Hazai szakirodalmat nem igazán találtam hozzá, csak a Prakel - Világosítás könyvét,  igaz  a fotózáshoz   is egy normális aktuális könyv van a Baki Péter – Fényképészet c,. könyve  azt se lehet sehol megvenni,   ha esetleg tudsz valamit ilyesmit stúdió világítástechnika témában akkor oszd meg velem.

Előzmény:
Aga Creative Commons License 2011-02-10 15:25:10 411

4x4 ora tomeny informacio es gyakorlat... maximalisan megeri.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!