Keresés

Részletes keresés

Alpha Lyrae Creative Commons License 2011-02-09 18:29:55 442

maradjunk az internet jótét félhomályában:-)

 

(nincs ott semmi sem. főként bemutatkozás nincs. amikor újrapakolták a fórumot, vagy valami, a karakterek begárgyultak. nincs jelentősége. 

nem szeretek bemutatkozni. a stílusom néha kifejezetten rossz. pedig mondják a stílus maga az ember. ebben magam nem hiszek. de, hogy miben hiszek, azt még én sem tudom, így nem is mondom.

madarásznak sem gondolom magam, sokan tudják, hogy nem is vagyok az, ismereteim sok esetben jelentősen hiányosak ezen a téren és máshol is. ilyen esetekben viszom igyekszem az észosztást kerülni. a komoly teljesítményt becsülöm....na a végén mégiscsak bemutatkoztam)

 

szép fényeket!

A hozzászólás:
mepisz Creative Commons License 2011-02-09 18:09:10 439

Már ne haragudj de honnan ismerhetlek meg , olvastam az adatlapodat, a bemutatkozást tükör írással írtad, mert olvashatatlan.

Pedig ,hogy szeretnélek már megimerni!

Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011-02-09 18:02:04 438

nem kell tisztelni. 

 

ez utóbbi kép nagyon jó!

(talán egyszer lejön, hogy nem a képeid miatt csesztetlek. még az is lehet, hogy jót akarok neked.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!