Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2011-02-09 17:18:11 431

"Távol áll tőlem , hogy megbántsalak , de írásodat olvasva igen csak a tájékozottságod hiányos."

Térdemet csapkodom a röhögéstől !!! Főként ami a feltételezett tájlkozatlanságot illeti. :-))))))

Előzmény:
mepisz Creative Commons License 2011-02-08 18:29:27 408

Távol áll tőlem , hogy megbántsalak , de írásodat olvasva igen csak a tájékozottságod hiányos. Az az érzésem , hogy megint ápolási szünet

van valamelyik intézetben.Hülyézd le azt aki a legkedvesebb a családodba.

 

 

Ezzel be is fejeztem a , további szép napot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!