|
|
|
|
 |
SZEGECS
2011-02-11 18:44:58
|
4126
|
Itt a különbség a két üzemmód között:

Az elsőnél ellő öt képet, és megáll, míg az utolsónál addig exponál, amíg nyomod a gombot, de csak az elengedés előtti utolsó 5 képet menti el.
5-nél többet azért nem tud, mert nincs annyi gyorsítótár a gépben, ami lehetővé tenné több kép tárolását. |
|
A hozzászólás:
 |
sas47
2011-02-09 12:38:35
|
4125
|
Sziasztok!
Kérdésem lenne,sorozat képet szeretnék csinálni.de csak az utolsó ötöt menti a gép!
Lehetséges egyszerre többet menteni,vagy csak evvel kell megelégednem?:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|