Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011-02-11 18:44:58 4126

Itt a különbség a két üzemmód között:

Az elsőnél ellő öt képet, és megáll, míg az utolsónál addig exponál, amíg nyomod a gombot, de csak az elengedés előtti utolsó 5 képet menti el.

5-nél többet azért nem tud, mert nincs annyi gyorsítótár a gépben, ami lehetővé tenné több kép tárolását.

A hozzászólás:
sas47 Creative Commons License 2011-02-09 12:38:35 4125

Sziasztok!

 

Kérdésem lenne,sorozat képet szeretnék csinálni.de csak az utolsó ötöt menti a gép!

 

Lehetséges egyszerre  többet menteni,vagy csak evvel kell megelégednem?:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!