Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
K2DMD Creative Commons License 2011-02-09 08:47:09 425

Az az előző napi krosszfotózásról maradt a nyakamban....

Előzmény:
emyl Creative Commons License 2011-02-09 08:45:07 423

"Én csak az elhagyott tízfilléresemet keresgéltem a fűben...."

 

jó, jó, nade nikon 4/500 VR-rel? :)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!