Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szotyi57 Creative Commons License 2011-02-08 21:32:56 416

Jó sok időmbe telett amég vissza olvastam a topikokat, bizony provokálták őt jó páran. Most megint kezdődik ezt a topikot ő hozta létre , igaz

egy más nick névvel , remélem jól gondolom és már itt sem hagyják békén.

 

A fotói viszont elismerést érdemelnek, én továbbra is támogatom.

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2011-02-08 21:18:16 415

((Mondjuk szerzett magának ellenséget bőven..., de a többség nem fogja értelmetlenül provokálni. Én sem, sőt, drukkolok:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!