Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011-02-08 18:38:37 409

igen. hiányzik az opni.

valaki hülyeséget beszél =/= hülye. 

(sokszor beszélek hülyeséget és hülye is vagyok)

pax!

 

Előzmény:
mepisz Creative Commons License 2011-02-08 18:29:27 408

Távol áll tőlem , hogy megbántsalak , de írásodat olvasva igen csak a tájékozottságod hiányos. Az az érzésem , hogy megint ápolási szünet

van valamelyik intézetben.Hülyézd le azt aki a legkedvesebb a családodba.

 

 

Ezzel be is fejeztem a , további szép napot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!