Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2011-02-08 20:58:14 216

A polisztirol habon belül még kell valami, mert eléggé sérülékeny. A táblák között meg elmenne a lé.

Nem rajzolgatok, mert ha rákeresel, millió kész megoldást találsz az interneten, csak ki kell választani, amelyik neked tetszik.

Csak azt ne mondd, hogy keressem meg neked! :-(

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-02-07 22:27:18 215

Tehát akkor a betonfalat körben bevonom ezzel a styropor-ral, akkor kész, és mehet bele a trutyi?Keverést szivatyúval meg lehetne oldani?A 37C-fokot hogyan lehet tartani gondolom kell bele tekerni kpe csővet és fűteni, le rajzolnád hogyan gondolod a felépítését ennek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!