|
|
|
|
 |
erbe
2011-02-08 20:58:14
|
216
|
A polisztirol habon belül még kell valami, mert eléggé sérülékeny. A táblák között meg elmenne a lé.
Nem rajzolgatok, mert ha rákeresel, millió kész megoldást találsz az interneten, csak ki kell választani, amelyik neked tetszik.
Csak azt ne mondd, hogy keressem meg neked! :-( |
|
A hozzászólás:
 |
satya4
2011-02-07 22:27:18
|
215
|
Tehát akkor a betonfalat körben bevonom ezzel a styropor-ral, akkor kész, és mehet bele a trutyi?Keverést szivatyúval meg lehetne oldani?A 37C-fokot hogyan lehet tartani gondolom kell bele tekerni kpe csővet és fűteni, le rajzolnád hogyan gondolod a felépítését ennek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|