Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2011-02-07 21:18:25 214

XPS: http://www.austrotherm.hu/media/dokumentumok/letoltes/prospektusok/forditott_tetok.pdf

Styrodur: http://szigetelesinfo.hu/hoszigeteles/isover-styrodur-2800-c-xps-r

Styrofoam: http://down.archicentrum.hu/34/tadatlapok/styrofoam.pdf?f_[cegid]=34

 

Az osztrák, svájci, német, de még a dán is fóliazsákba gyűjti. Pedig náluk is hideg van. :-(

A nagyipari felhasználás, tárolók más, de itt háztájiról van szó.

A fejlődő gáz melegen jön föl az erjesztőből. Inkább az a lényeg, hogyan pótolod az erjesztő hőveszteségét? Annak a leghidegebb télben is 37 fokon kell dolgoznia. Ha olyan hideg van, fóliasátort építesz a ballon fölé.

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-02-07 20:17:17 213

Beton az oldala az emésztőnek, a polisztirol-ról van fényképed hogyan néz ki?A másik dolog ha fóliazsákba megy a gáz télen a -10-ben igen csak összeesik estleg még töredezik is, ezért is jobb lenne a tartály.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!