Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011-02-07 19:23:58 391

tetszik a lelkesedésed! képeid is jók.

"törvény védi a fészkét, élő/táplálkozóhelyét, kiülőfáját!"

 

hülyeséget azért ne terjesszünk.

Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2011-02-07 19:22:29 390

ez a fotó nagyon tetszene, ha....!

 

a madaraknál az arckifejezés? hmm. elég kevés a mimikájuk. így az ehhez rendelt izomzatuk is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!