|
|
|
|
 |
erbe
2011-02-06 20:41:10
|
212
|
"Igazából én a hőszigetelésre gondoltam"
A hőszigetelést természetesen azon kívül. :-)
Milyen a szenyvízgyűjtőd? Szikkasztó (lyukacsos) vagy gyűjtő (vízzáró betonfal)?
Ilyen célra a zárt pórusú polisztirolhabok használhatóak. Gyártótól függően színezettek, pl. zöld, kék, rózsaszín. A fehér az vízszívó. XPS, Styropor, Styrodur, stb. fantázianeveken. De csak akkor használható, ha a külső falazat rágcsálóálló. Egér, patkány, vakond és egyéb áskálódó nem férhet hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
satya4
2011-02-06 19:11:33
|
211
|
Igazából én a hőszigetelésre gondoltam, de a folyadék zárás sem hátrány.Csövet is kellene beletekerni hogy beinduljon a folyamat meg hőn tartani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|