Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2011-02-06 20:41:10 212

"Igazából én a hőszigetelésre gondoltam"

A hőszigetelést természetesen azon kívül. :-)

Milyen a szenyvízgyűjtőd? Szikkasztó (lyukacsos) vagy gyűjtő (vízzáró betonfal)?

Ilyen célra a zárt pórusú polisztirolhabok használhatóak. Gyártótól függően színezettek, pl. zöld, kék, rózsaszín. A fehér az vízszívó. XPS, Styropor, Styrodur, stb. fantázianeveken. De csak akkor használható, ha a külső falazat rágcsálóálló. Egér, patkány, vakond és egyéb áskálódó nem férhet hozzá.

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-02-06 19:11:33 211

Igazából én a hőszigetelésre gondoltam, de a folyadék zárás sem hátrány.Csövet is kellene beletekerni hogy beinduljon a folyamat meg hőn tartani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!