Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
djzolko Creative Commons License 2011-02-03 00:25:11 3554

Mindenki máshogy csinálja. :)

Én iso800 alá ritkán megyek beltérben, bár az a700 ezt jobban kultiválja, mint az a200. f2 1/60 + vaku ha kell. (bár mozgó gyerekre biztos, hogy kell, hogy megfagyassta a bemozdulást.)

Előzmény:
taminol Creative Commons License 2011-02-02 23:57:14 3553

A belinkelt képet látva nem hiszem, hogy ejjkukk az ilyen nüanszokkal bajlódik mint a sárga háttér slow-sync vakuzásnál.


Meg egyébként is ez ízlés dolga. Én pl úgy szeretem az esti képket, ha sárga meleg színe van (gondolom a napfény színhőmérsékletű filmekkel szoktam meg) és kifejezettem rühellem, hogy a digit gépek az állítható WB-nek köszönhetően hideg színhőmérsékletűre állítják az ilyen képeket. 

 

Az én varázsbeállításaim az ilyen gyerekképekre: ISO200, rekeszelőválasztás (A), F5,6, vakuzás plafonra félig kihúzott derítőlappal (HSD5600), vakun fix 28-as fokusz. Még szoktam vakukorrekciót is állitani plafonnál (+), slow-sync (-) irányba .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!