Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-02-02 21:48:41 193

apca: Jó hangulatú megnyitó lehetett, sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni.

Igen, nagyon élveztem.

Ráadásul megint összeakadtam egy 35 éve nem látott kollégámmal: Török Lacival. :)

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-02-02 20:45:25 192

Vicces, hogy jó öltöny, fodrász, és az anyagi háttér mennyire megszépíti a női nem számára a férfiakat.

 

apca: Jó hangulatú megnyitó lehetett, sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!